Dynamic Widgets - en to lt translation catalogue (157 entries)

en:  (Default:
lt:  (Numatyta:

en: (and other Gecko based)
lt: (ir kitų Gecko pagrindu)

en: <b>WARNING</b> STRICT sql mode in effect. Dynamic Widgets might not work correctly. Please disable STRICT sql mode.
lt: <b>DĖMESIO</b> STRICT sql veiksena įjungta. Dinaminiai valdikliai gali neveiktitinkamai. Prašome išjungti STRICT sql veikseną.

en: A widget is
lt: Valdiklis yra

en: Advanced
lt: Išsamiau

en: All childs
lt: Visi dukteriniai

en: All exceptions (Titles and Taxonomies) work in a logical OR condition. That means when one of the exceptions is met, the exception rule is applied.
lt: Visos išimtys (Pavadinimai ir Sistematika) veikia su ARBA logine sąlyga. Tai reiškia, kad kai viena iš sąlygų atitinka, išimties taisyklė yra taikoma.

en: Anonymous
lt: Anonimas

en: Apply exception rule to widgets:
lt: Pritaikyti išimties taisykles valdikliams:

en: Archive Pages
lt: Archyvų puslapiai

en: Attachments
lt: Priedai

en: Author Pages
lt: Autoriaus puslapiai

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Browser detection is never 100% accurate.
lt: Žiniatinklio naršyklės nustatymas niekada nebūna 100% tikslus.

en: BuddyPress Groups
lt: BuddyPress grupės

en: Category Pages
lt: Kategorijų puslapiai

en: Checking the "All childs" option, makes the exception rule apply
    					to the parent and all items under it in all levels. Also future items
    					under the parent. It's not possible to apply an exception rule to
    					"All childs" without the parent.
lt: Pažymėjus "Visi dukteriniai", išimties taisyklė bus taikoma
    					tėviniui elementui ir visiems po juo visuose lygmenyse. Taip pat busimiems elementams
    					po tėviniais. Negalima pritaikyti išimties taisyklės 
    					"Visi dukteriniai" nepritaikius tėviniam.

en: Click on the
lt: Spauskite ant

en: Click to toggle info
lt: Spauskite norėdami rodyti ar slėpti paaiškinimą

en: Create WPEC dump
lt: Sukurti WPEC atminties turinio pateiktį

en: Create dump
lt: Sukurti atminties turinio pateiktį

en: Currently the number of pages is
lt: Šiuo metu puslapių skaičius yra

en: Custom Post Type Archives
lt: Savito tipo archyvai

en: Date
lt: Data

en: Date ranges can be made by entering a From AND a To date<br />
      					When you want the widget to be displayed from a specific date, only fill in the From date<br />
      					When you want the widget to stop displaying on a specific date, only fill in the To date.
lt: Datos intervalas padaromas įvedant Nuo IR Iki datas<br />
      					Kai norite valdiklį rodyti nuo tam tikros datos, įveskite tik Nuo datą<br />
      					Kai norite valdiklio neberodyti nuo tam tikros datos, įveskite tik Iki datą<br />

en: Default
lt: Numatyta

en: Default Template
lt: Numatytasis šablonas

en: Dynamic
lt: Dinaminis

en: Dynamic Widgets
lt: Dinaminiai valdikliai

en: Dynamic Widgets Options saved
lt: Dinaminių valdiklių nustatymai išsaugoti

en: Dynamic does not mean static hiding of a widget.
lt: Dinaminis nereiškia statinis valdiklio slėpimas.

en: ERROR
lt: Klaida

en: Edit
lt: Keisti

en: Edit Dynamic Widgets Options
lt: Keisti Dinaminių valdiklių nustatymus

en: Edit options for the widget
lt: Keisti valdiklio nustatymus

en: Edit this widget options
lt: Keisti šio valdiklio nustatymus

en: Enter dates in the YYYY-MM-DD format. You can also use the calender by clicking on the
lt: Įrašykite datas MMMM-mm-dd formatu. Tai pat galite naudoti kalendorių spustelėjus ant

en: Error Page
lt: Klaidų puslapiai

en: Except for
lt: Išskyrus

en: Except in the group pages
lt: Išskyrus grupių puslapius

en: Except in the groups
lt: Išskyrus grupes

en: Except on the components pages
lt: Išskyrus komponentų puslapiuose

en: Except overriding options like Role, Date, etc.
lt: Išskyrus perrašymo pasirinktis kaip Vaidmuo, data ir pan.

en: Except the author(s)
lt: Išskyrus autorių(-ius)

en: Except the browser(s)
lt: Išskyrus žiniatinklio naršyklę(-es)

en: Except the categories
lt: Išskyrus kategorijas

en: Except the languages
lt: Išskyrus kalbas

en: Except the page(s)
lt: Išskyrus puslapį(-ius)

en: Except the posts by author
lt: Išskyrus įrašuose šio autoriaus

en: Except the posts in category
lt: Išskyrus įrašuose kategorijoje

en: Except the templates
lt: Išskyrus šablonus

en: FILTER
lt: FILTRAS

en: For debugging purposes it is possible you're asked to create a dump. Click the 'Create dump' button and save the text file.
lt: Klaidos ieškojimo tikslais tikėtina, kad busite paprašyti sukurti atminties turinio pateiktį. Spustelėkite „Sukurti atminties turinio pateiktį“ mygtuką ir išsaugokite tekstinį failą.

en: Forum Index
lt: Forumo indeksas

en: Forum Topics
lt: Forumo temos

en: From
lt: Nuo

en: Front Page
lt: Pirmas puslapis

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Hint
lt: Užuomina

en: Inactive Widgets
lt: Neaktyvus valdikliai

en: Language
lt: Kalba

en: Language (QT)
lt: Kalba (QT)

en: Language (WPML)
lt: Kalba (WPML)

en: Make exception rule available to individual posts and tags.
lt: Įgalinti išimties taisyklę asmeniniams įrašams ir žymoms.

en: Members Index
lt: Narių indeksas

en: Method set to
lt: Technika pritaikyta

en: Next to the above role option, the date option is also very powerfull. You've been warned!
lt: Dėl auščiau išdėstytos vaidmens pasirinkties, datos pasirinkimas yra labai galingas. Jūs buvote perspėti!

en: No
lt: Ne

en: OLD
lt: SENAS

en: Off
lt: Išjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Oops! Something went terrible wrong. Please reinstall Dynamic Widgets.
lt: Ooops! Kažkas pasisuko ne ta kryptimi. Prašome įdiegti Dinaminius valdiklius iš naujo.

en: Option set for
lt: Pasirinktis nustatyta

en: Options set for
lt: Parinktys taikomos sričiai

en: Other / Unknown / Not detected
lt: Kita / Nežinoma / Nenustatyta

en: Page limit
lt: Puslapių riba

en: Page limit set to
lt: Puslapių limitas nustatytas į

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Posts page
lt: Įrašų puslapis

en: Posts:
lt: Įrašai:

en: Quick settings
lt: Greiti nustatymai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Reset makes the widget return to
lt: Atkūrimas priverčia valdiklį grįžti prie

en: Reset widget to Static
lt: Atstatyti valdiklį į statinį

en: Return
lt: Grįžti

en: Role
lt: Rolė

en: Save
lt: Įrašyti

en: Search Page
lt: Paieškos puslapis

en: Search page
lt: Paieškos puslapis

en: Set all options to 'No'
lt: Nustatyti visas parinktis į „Ne“

en: Setting options by role is very powerfull. It can override all other options!<br />
    						Users who are not logged in, get the <em>Anonymous</em> role.
lt: Nustatymai pagal rolę yra labai galingas. Tai gali perrašyti visas kitas pasirinktis!<br />
    						Neprisijungę lankytojai gauna <em>Anonimo</em> rolę.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Show widget always?
lt: Ar visada rodyti valdiklį?

en: Show widget default on BuddyPress Group pages?
lt: Ar rodyti valdiklių numatytas reikšmes BuddyPress grupių puslapiuose?

en: Show widget default on BuddyPress pages?
lt: Ar rodyti valdiklių numatytas reikšmes BuddyPress puslapiuose?

en: Show widget default on WPSC categories?
lt: Ar rodyti valdiklių numatytas reikšmes WPSC kategorijose?

en: Show widget default on all languages?
lt: Ar rodyti valdiklių numatytas reikšmes visose kalbose?

en: Show widget default on author pages?
lt: Ar rodyti valdiklių numatytas reikšmes autorių puslapiuose?

en: Show widget default on category pages?
lt: Ar rodyti valdiklių numatytas reikšmes kategorijų puslapiuose?

en: Show widget default on single posts?
lt: Ar rodyti valdiklių numatytas reikšmes pavieniuose įrašuose?

en: Show widget default on static pages?
lt: Ar rodyti valdiklių numatytas reikšmes statiniuose puslapiuose?

en: Show widget on
lt: Rodyti valdiklį

en: Show widget on Custom Post Type Archives
lt: Rodyti valdiklį Savitų įrašų archyvuose

en: Show widget on archive pages
lt: Rodyti valdiklį archyvų puslapiuose

en: Show widget on attachment pages
lt: Rodyti valdiklį priedų puslapiuose

en: Show widget on every template?
lt: Ar rodyti valdiklį kiekviename šablone?

en: Show widget on the error page?
lt: Ar rodyti valdiklį klaidos puslapyje?

en: Show widget on the front page?
lt: Ar rodyti valdiklį pirmajame puslapyje?

en: Show widget on the search page?
lt: Ar rodyti valdiklį paieškos puslapyje?

en: Show widget to everybody?
lt: Ar rodyti valdiklį visiems?

en: Show widget with all browsers?
lt: Ar rodyti valdiklį su visomis žiniatinklio naršyklėmis?

en: Single Posts
lt: Pavieniai įrašai

en: Static
lt: Statinis

en: Tags:
lt: Žymos:

en: Templates
lt: Šablonai

en: The
lt: Ženklas

en: The '<em>Yes</em>' selection
lt: '<em>Taip</em>' pažymėjimas

en: The From date can't be later than the To date.
lt: Nuo data negali būti vėlesnė nei Iki data.

en: The page limit sets the limit of number of pages to prevent a timeout when building the hierarchical tree. When the number of pages is above this limit, a flat list will be displayed which is less time consuming.
lt: Puslapių riba nustato puslapių skaičių, kad būtų išvengta ryšio nutrūkimo kuriant hierarchinį medį. Kai puslapių skaičius yra didesnis nei riba, paprastas sąrašas bus rodomas, kas reikalauja mažiau laiko.

en: The static page module failed to load.
lt: Nepavyko įkelti statinio puslapio modulio.

en: This is probably because building the hierarchical tree took too long.<br />Decrease the limit of number of pages in the advanced settings.
lt: Tai tikriausiai dėl to , kad hierarchinio medžio kūrimas užtruko per ilgai.<br />Sumažinkite puslapių skaičių išsamesniuose nustatymuose.

en: This only works correct when you did not add or change anything in the Dynamic Widgets rules.
lt: Tai tinkamai veikia jei Jūs nieko nepridėjote ar nekeitėte Dinaminių valdiklių taisyklėse.

en: This option does not include Author and Category Pages.
lt: Ši pasirinktis neįtraukia Autorių ir Kategorijų puslapių.

en: This option only applies when your front page is set to display your latest posts (See Settings &gt; Reading).<br />
    						When a static page is set, you can use the options for the static pages below.
lt: Ši pasirinktis taikoma tik jei pirmasis puslapis yra nustatytas rodyti Jūsų naujausius įrašus (Žiūrėkite Nuostatos &gt; Skaitymas).<br />
    						Kai yra nustatytas statinis puslapis galite naudoti žemiau esančias pasirinktis statiniams puslapiams.

en: This options takes precedence above other options like Pages and/or Single Posts.
lt: Ši pasirinktis eina pirma kitų pasirinkčių, tokių kaip Puslapiai ir/ar Pavieniai puslapiai.

en: To
lt: iki

en: Unable to determine if wp_head() is called
lt: Nepavyksta nustatyti ar wp_head() yra iškviesta

en: Unfortunately the childs-function has been disabled
    					because you have more than the limit of pages.
lt: Deja dukterinių elementų funkcija buvo išjungta, 
    					nes Jūs turite daugiau puslapių nei yra puslapių riba.

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Use 'OLD' method
lt: Naudoti "SENĄ" metodą

en: Using this option can override all other options.
lt: Ši parinktis viršesnė už visas kitas parinktis.

en: WARNING
lt: Dėmesio

en: WPSC Category
lt: WPSC kategorija

en: When a widget is
lt: Kai valdiklis yra

en: When upgrading to WPEC 3.8 the Dynamic Widgets rules for WPEC are lost. The WPEC dump gives you an overview of the rules before the update.
lt: Atnaujinant į WPEC 3.8 Dinaminių valdiklių taisyklės skirtos WPEC prarandamos. WPEC atminties turinio pateiktis teikia Jums taisyklių apžvalgą prieš atnaujinant.

en: When you deceide not to use this plugin anymore (sorry to hear that!). You can cleanup all settings and data related to this plugin by clicking on the 'Uninstall' button. This process is irreversible! After the cleanup the plugin is deactivated automaticly.
lt: Kai nusprendžiate daugiau nebenaudoti šio įskiepio (gaila tai girdėti!). Galite išvalyti visus nustatymus ir duomenis susijusius su įskiepiu spaudžiant „Pašalinti“ mygtuką. Šis procesas yra neatstatomas! Po išvalymo įskiepis yra išjungiamas automatiškai.

en: When you enable this option, you have the ability to apply the exception rule for <em>Single Posts</em> to tags and individual posts.
    						You can set the exception rule for tags in the single Edit Tag Panel (go to <a href="edit-tags.php?taxonomy=post_tag">Post Tags</a>,
    						click a tag), For individual posts in the <a href="post-new.php">New</a> or <a href="edit.php">Edit</a> Posts panel.
    						Exception rules for tags and individual posts in any combination work independantly, but will always be counted as one exception.<br />
      					Please note when exception rules are set for Author and/or Category, these will be removed.
lt: Įgalinus šį pasirinkimą, Jūs turite galimybę pritaikyti <em>Pavienių įrašų</em> išimties taisyklę žymoms ir asmeniniams įrašams.
    						Galite nustatyti išimties taisyklę žymoms atskirame Žymos redagavimo skydelyje (eikite į <a href="edit-tags.php?taxonomy=post_tag">Įrašo žymos</a>,
    						 spustelėkite ant žymos), Asmeniniams įrašams <a href="post-new.php">Kurti naują</a> arba <a href="edit.php">Redaguoti</a> įrašų dėkle.
    						Išimties taisyklės žymoms ir asmeniniams įrašams bet kokioje kombinacijoje veikia nepriklausomai, tačiau visada bus laikoma kaip viena išimtis.<br />
      					Žinokite, kad jei išimties taisyklės yra nustatomos Autoriams ir/arba Kategorijos, šios bus pašalintos.

en: When you use an author <b>AND</b> a category exception, both rules in the condition must be met. Otherwise the exception rule won't be applied.
      					If you want to use the rules in a logical OR condition. Add the same widget again and apply the other rule to that.
lt: Kai naudojate Autoriaus <b>IR</b> Kategorijos išimtis, abi taisyklės sąlygoje privalo atitikti. Kitu atveju išimties taisyklė nebus pritaikyta.
      					Jei norite naudoti taisykles su ARBA logine sąlyga. Pridėkite tą patį valdiklį dar kartą ir pritaikykite jam kitas taisykles.

en: Widget options have been reset to default.
lt: Valdiklio nustatymai buvo atstatyti į numatytus.

en: Widget options saved.
lt: Valdiklio nustatymai išsaugoti.

en: Widgets are always displayed by default
lt: Numatyta visada rodyti valdiklius

en: Yes
lt: Taip

en: and
lt: ir

en: for
lt: dėl

en: is not a valid limit.
lt: nėra tinkamas apribojimas.

en: next to a section means it has options set.
lt: šalia skyriaus reiškia, kad yra padaryti nustatymai.

en: next to the options for more info
lt: šalia pasirinkčių išsamesnei informacijai

en: only
lt: tik

en: only to
lt: tik

en: the widget from the sidebar
lt: valdiklis iš šoninės juostos

en: the widget uses the WordPress default. In other words, it's shown everywhere
lt: valdiklis naudoja WordPress numatytas reikšmes. Kitaip tariant jis yra rodomas visur.

en: to Dynamic Widgets overview
lt: į Dinaminių valdiklių apžvalgą

en: when there are options set, i.e. not showing on the front page.
lt: kai yra nustatyti pasirinkimai, t.y. nerodoma pirmajame puslapyje.

en: wp_head() check:
lt: wp_head() tikrinimas:

en: wp_head() is NOT called (at the most obvious place)
lt: wp_head() NĖRA iškviesta (akivaizdžioje vietoje)

en: wp_head() is called
lt: wp_head() yra iškviesta
