Download Monitor - en to uk_UA translation catalogue (79 entries)

en: Select a category
uk_UA: Обрати категорію

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: ID
uk_UA: Ідентифікатор

en: File
uk_UA: Файл

en: Version
uk_UA: Версія

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Tags
uk_UA: Теги

en: Featured
uk_UA: Вибране

en: Members only
uk_UA: Цей вміст є тільки для користувачів.

en: Redirect only
uk_UA: Тільки перенаправляти

en: Date posted
uk_UA: Дата публікації

en: Yes
uk_UA: Так

en: Popular Downloads
uk_UA: Популярні завантаження

en: Download
uk_UA: Скачати

en: Browse for a file
uk_UA: Дивитися всі файли

en: No files found
uk_UA: Файли не знайдені

en: Template
uk_UA: Шаблон

en: Template Name
uk_UA: Назва шаблону

en: Select File
uk_UA: Обрати файл

en: Allowed Files
uk_UA: Дозволені файли

en: Please wait...
uk_UA: Зачекайте будь-ласка...

en: Add file
uk_UA: Додати файл

en: Close all
uk_UA: Закрити все

en: Expand all
uk_UA: Розкрити все

en: Select Page
uk_UA: Вибрані сторінки

en: General
uk_UA: Головна

en: Default Template
uk_UA: Шаблон по замовчуванню

en: Enable
uk_UA: активувати

en: Blacklist IPs
uk_UA: Чорний список IP адрес

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Extensions
uk_UA: Розширення

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Delete Logs
uk_UA: Очистити журнал

en: Filename
uk_UA: Назва файлу

en: User Login
uk_UA: Логін користувача

en: User Email
uk_UA: Email користувача

en: User IP
uk_UA: IP користувача

en: Date
uk_UA: Дата

en: Status
uk_UA: Статус

en: Delete
uk_UA: Знищити

en: %s ago
uk_UA: %s тому

en: User
uk_UA: Користувач

en: IP Address
uk_UA: IP адреса

en: Any status
uk_UA: Будь-який статус

en: 25 per page
uk_UA: 25 на сторінці

en: 50 per page
uk_UA: 50 на сторінці

en: 100 per page
uk_UA: 100 на сторінці

en: 200 per page
uk_UA: 200 на сторінці

en: Show All
uk_UA: Показати всі

en: Filter
uk_UA: Фільтр

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
uk_UA[0]: Скачано %s раз
uk_UA[1]: Скачано %s разів
uk_UA[2]: Скачано %s разів

en: Upload file
uk_UA: Завантажити файл

en: Choose a file
uk_UA: Вибрати файл

en: Password Required
uk_UA: Необхідний пароль

en: Download Error
uk_UA: Помилка завантаження

en: File not found.
uk_UA: Файл не знайдено.

en: No Access
uk_UA: Доступ заборонено.

en: All Downloads
uk_UA: Всі Завантаження

en: Add New
uk_UA: Додати нове

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit Download
uk_UA: Редагувати Завантаження

en: Download not found
uk_UA: Завантаження не знайдено

en: Docs
uk_UA: Документація

en: License successfully activated.
uk_UA: Ліцензія успішно активована.

en: Display a list of your downloads.
uk_UA: Відображення списку завантажень.

en: Downloads List
uk_UA: Список завантажень

en: Limit
uk_UA: Обмеження

en: Default template
uk_UA: Шаблон по замовчуванню

en: Order by
uk_UA: Сортувати за

en: Random
uk_UA: Випадковий

en: Date added
uk_UA: Додано

en: Date modified
uk_UA: Змінено

en: Order
uk_UA: Порядок

en: DESC
uk_UA: Опис

en: Download File
uk_UA: Звантажити Файл

en: Downloaded 1 time | Downloaded %d times
uk_UA[0]: Завантажене %d раз
uk_UA[1]: Завантажене %d разів
uk_UA[2]: Завантажене %d разів

[ctx: Drop file here *or* select file]
en: or
uk_UA: або
