Download Monitor - en to sk_SK translation catalogue (212 entries)

en: Select a category
sk_SK: Vyberte kategóriu

en: Download title
sk_SK: Názov sťahovania

en: Download updated.
sk_SK: Sťahovanie aktualizované.

en: Custom field updated.
sk_SK: Vlastné pole upravené.

en: Custom field deleted.
sk_SK: Vlastné pole zmazané.

en: Download restored to revision from %s
sk_SK: Sťahovanie znovuobnovené na revíziu z %s

en: Download published.
sk_SK: Sťahovanie publikované.

en: Download saved.
sk_SK: Sťahovanie uložené.

en: Download submitted.
sk_SK: Sťahovanie odoslané.

en: Download scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sk_SK: Sťahovanie naplánované na: <strong>%1$s</strong>.

en: M j, Y @ G:i
sk_SK: j. n. Y \o H:i

en: Download draft updated.
sk_SK: Koncept na stiahnutie aktualizovaný.

en: Image
sk_SK: Obrázok

en: Title
sk_SK: Názov

en: File
sk_SK: Súbor

en: Version
sk_SK: Verzia

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Tags
sk_SK: Značky

en: Download count
sk_SK: Počet stiahnutí

en: Featured
sk_SK: Vybrané

en: Members only
sk_SK: Iba pre členov

en: Redirect only
sk_SK: Iba presmerovať

en: Date posted
sk_SK: Dátum zverejnenia

en: Yes
sk_SK: Áno

en: Featured download
sk_SK: Vybrané sťahovania

en: Redirect to file
sk_SK: Presmerovať na súbor

en: Popular Downloads
sk_SK: Populárne na stiahnutie

en: There are no stats available yet!
sk_SK: Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne štatistiky!

en: Download
sk_SK: Stiahnúť

en: Download Monitor Extensions
sk_SK: Rozšírenia pre Download Monitor

en: Extend Download Monitor with its powerful free and paid extensions. %sClick here to browse all extensions%s
sk_SK: Vylepšite svoj Download Monitor voľne dostupnými aj platenými rozšíreniami. %sPrejdite na zoznam všetkých rozšírení%s

en: Browse for a file
sk_SK: Súbor z disku

en: No files found
sk_SK: Žiadne súbory sa nenašli

en: Insert Download
sk_SK: Vložiť na stiahnutie

en: Insert Shortcode
sk_SK: Vložiť shortcode

en: Quick-add download
sk_SK: Skratka na pridanie sťahovania

en: Error: File was not created.
sk_SK: Chyba: súbor nebol vytvorený.

en: Download successfully created.
sk_SK: Sťahovanie bolo úspešne vytvorené.

en: Error: Download was not created.
sk_SK: Chyba: Sťahovanie nebolo vytvorené

en: Choose a download
sk_SK: Vyberte z ponuky na stiahnutie

en: Template
sk_SK: Šablóna

en: Template Name
sk_SK: Názov šablóny

en: Leaving this blank will use the default <code>content-download.php</code> template file. If you enter, for example, <code>image</code>, the <code>content-download-image.php</code> template will be used instead.
sk_SK: Ak chcete použiť štandardnú šablónu <code>content-download.php</code>, toto nevypĺňajte. Ak zadáte, napr. <code>image</code>, použije sa šablóna <code>content-download-image.php</code>.

en: Drop file here
sk_SK: Sem pustite súbor

en: Select File
sk_SK: Vyberte súbor

en: Enter URL manually
sk_SK: Zadajte URL adresu ručne

en: Download URL
sk_SK: URL adresa sťahovania

en: Required URL
sk_SK: Povinná URL adresa

en: Download Title
sk_SK: Názov sťahovania

en: Required title
sk_SK: Povinný názov

en: Optional version number
sk_SK: Voliteľné číslo verzie

en: Save Download
sk_SK: Uložiť sťahovanie

en: Allowed Files
sk_SK: Povolené súbory

en: Please wait...
sk_SK: Prosím čakajte...

en: Are you sure you want to delete this file ?
sk_SK: Naozaj chcete tento súbor zmazať ?

en: Download Information
sk_SK: Informácie o sťahovaní

en: Download Options
sk_SK: Možnosti sťahovania

en: Downloadable Files/Versions
sk_SK: Stiahnuteľné súbory/verzie

en: Short Description
sk_SK: Krátky popis

en: URL
sk_SK: Odkaz

en: Mark this download as featured. Used by shortcodes and widgets.
sk_SK: Označiť toto sťahovanie ako vybrané. Využívajú sa vo widgetoch a shortcodoch.

en: Only logged in users will be able to access the file via a download link if this is enabled.
sk_SK: Pri aktivovaní budú mať prístup k týmto súborom iba prihlásení užívatelia.

en: Add file
sk_SK: Pridať súbor

en: Close all
sk_SK: Zavrieť všetky

en: Expand all
sk_SK: Rozbaliť všetky

en: General
sk_SK: Všeobecné

en: Default Template
sk_SK: Predvolená šablóna

en: Choose which template is used for <code>[download]</code> shortcodes by default (this can be overridden by the <code>format</code> argument).
sk_SK: Vyberte, ktorú šablónu použiť štandardne pre <code>[download]</code> shortcode (toto sa dá individuálne nastaviť pomocou argumentu <code>format</code>).

en: Default - Title and count
sk_SK: Predvolené – Názov a počet

en: Button - CSS styled button showing title and count
sk_SK: Tlačidlo – Tlačidlo upraviteľné pomocou CSS zobrazujúce názov a počet

en: Box - Box showing thumbnail, title, count, filename and filesize.
sk_SK: Box – Box s náhľadovým obrázkom, názom, počtom stiahnutí, názvom súboru a veľkosťou

en: Filename - Filename and download count
sk_SK: Názov súboru – Názov súboru a počet stiahnutí

en: Title - Shows download title only
sk_SK: Nadpis – Zobrazí iba názov sťahovania

en: Version list - Lists all download versions in an unordered list
sk_SK: Zoznam verzií – Zobraziť všetky verzie v odrážkach

en: Custom template
sk_SK: Vlastná šablóna

en: Custom Template
sk_SK: Vlastná šablóna

en: Enable
sk_SK: Aktivovať

en: If supported, <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead of PHP (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
sk_SK: Ak váš server podporuje <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code>, môže miesto PHP posielať súbory server (vyžaduje modul <code>mod_xsendfile</code>).

en: Prevent hotlinking
sk_SK: Zabrániť priamym odkazom

en: If enabled, the download handler will check the PHP referer to see if it originated from your site and if not, redirect them to the homepage.
sk_SK: Po aktivácii bude modul kontrovať, kto odkazuje na súbor a v prípade, že nepochádza z vašej stránky, bude presmerovaný na hlavnú stránku.

en: Endpoint
sk_SK: Koncový bod

en: download
sk_SK: sťahovanie

en: Download Endpoint
sk_SK: Koncový bod na stiahnutie

en: Define what endpoint should be used for download links. By default this will be <code>%s</code>.
sk_SK: Definujte koncový bod, ktorý sa má použiť na odkazy na stiahnutie. Predvolene sa používa <code>%s</code>.

en: Endpoint Value
sk_SK: Hodnota koncového bodu

en: Define what unique value should be used on the end of your endpoint to identify the downloadable file. e.g. ID would give a link like <code>%s</code>
sk_SK: Definujte jedinečnú hodnotu, ktorá sa má použiť za koncovým bodom na identifikáciu súboru na stiahnutie, napr. odkaz s použitím ID by vyzeral takto: <code>%s</code>

en: Download ID
sk_SK: ID sťahovania

en: Download slug
sk_SK: Slug sťahovania

en: Hashes
sk_SK: Hashe

en: MD5 hashes
sk_SK: Rátať MD5 hash

en: Generate MD5 hash for uploaded files
sk_SK: Generovať MD5 hash pre nahrané súbory

en: SHA1 hashes
sk_SK: Rátať SHA1 hash

en: Generate SHA1 hash for uploaded files
sk_SK: Generovať SHA1 hash pre nahrané súbory

en: CRC32B hashes
sk_SK: Rátať CRC32B hash

en: Generate CRC32B hash for uploaded files
sk_SK: Generovať CRC32B hash pre nahrané súbory

en: Hashes can optionally be output via shortcodes, but may cause performance issues with large files.
sk_SK: Hash je možné zobraziť vrámci shortcode, čo však môže mať za následok zníženie výkonu pri generovaní z väčších súborov.

en: Logging
sk_SK: Logovanie

en: Download Log
sk_SK: Log sťahovania

en: Log download attempts, IP addresses and more.
sk_SK: Logovať pokusy o stiahnutie, IP adresy a ostatné.

en: You do not have permission to access this download. %sGo to homepage%s
sk_SK: Nemáte prístupové práva k týmto súborom. %sPokračujte na úvodnú stránku%s

en: No access message
sk_SK: Oznam o nedovolenom prístupe

en: The message that will be displayed to visitors when they don't have access to a file.
sk_SK: Oznam, ktorý sa zobrazí návštevníkom, ktorým nebol povolený prístup k súboru.

en: Blacklist IPs
sk_SK: Zakázané IP adresy

en: Blacklist user agents
sk_SK: Zakázané hodnoty User-Agent prehliadačov

en: List browser user agents to blacklist, 1 per line.
sk_SK: Uveďte zakázané User Agent hodnoty prehliadačov, po 1 na riadok.

en: Logs
sk_SK: Logy

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Extensions
sk_SK: Rozšírenia

en: Settings successfully saved
sk_SK: Nastavenia úspešne uložené

en: Save Changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Download Logs
sk_SK: Logy sťahovania

en: Delete Logs
sk_SK: Zmazať logy

en: Version ID
sk_SK: ID verzie

en: Filename
sk_SK: Názov súboru

en: User ID
sk_SK: ID užívateľa

en: User Login
sk_SK: Login užívateľa

en: User Email
sk_SK: E-mail užívateľa

en: User IP
sk_SK: IP užívateľa

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Status
sk_SK: Stav

en: If you like %sDownload Monitor%s please leave us a %s★★★★★%s rating. A huge thank you from us in advance!
sk_SK: Ak sa vám páči %sDownload Monitor%s, dajte nám hodnotenie %s★★★★★%s. Vopred veľká vďak od každého z nás!

en: Download Complete
sk_SK: Sťahovanie dokončené

en: %s ago
sk_SK: pred %s

en: Download #%d (no longer exists)
sk_SK: Sťahovanie č. %d (už neexistujúce)

en: Non-member
sk_SK: Nečlen

en: User
sk_SK: Užívateľ

en: IP Address
sk_SK: IP adresa

en: Any status
sk_SK: Akýkoľvek stav

en: Failed
sk_SK: Zlyhalo

en: Redirected
sk_SK: Presmerované

en: Completed
sk_SK: Dokončené

en: Show all dates
sk_SK: Zobraziť všetky dátumy

en: 25 per page
sk_SK: 25 na stránku

en: 50 per page
sk_SK: 50 na stránku

en: 100 per page
sk_SK: 100 na stránku

en: 200 per page
sk_SK: 200 na stránku

en: Show All
sk_SK: Zobraziť všetko

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Click to toggle
sk_SK: Klikom prepnúť

en: Version <span class="version">%s</span> (%s)
sk_SK: Verzia <span class="version">%s</span> (%s)

en: n/a
sk_SK: nezadané

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
sk_SK[0]: Stiahnuté raz
sk_SK[1]: Stiahnuté %s razy
sk_SK[2]: Stiahnuté %s krát

en: File URL(s)
sk_SK: URL odkaz/-y súboru

en: Enter one file path/URL per line - multiple files will be used as mirrors (chosen at random).
sk_SK: Na každý riadok vložte po jednom odkaze – viac súborov sa použijú ako ďalšie zdroje (náhodným výberom).

en: Upload file
sk_SK: Nahrať súbor

en: Choose a file
sk_SK: Vyberte súbor

en: Insert file URL
sk_SK: Zadajte URL adresu k súboru

en: Browse for file
sk_SK: Súbor z disku

en: File Date
sk_SK: Dátum súboru

en: h
sk_SK: H

en: m
sk_SK: n

en: Password Required
sk_SK: Potrebné heslo

en: Download does not exist.
sk_SK: Sťahovanie neexistuje.

en: Go to homepage &rarr;
sk_SK: Späť na hlavnú stránku &rarr;

en: Download Error
sk_SK: Chyba sťahovania

en: No file paths defined.
sk_SK: Cesta k súboru nedefinovaná.

en: Redirected to file
sk_SK: Presmerované na súbor

en: Redirected to remote file.
sk_SK: Presmerované na vzdialený súbor.

en: File not found.
sk_SK: Súbor sa nenašiel.

en: All Downloads
sk_SK: Všetko na stiahnutie

en: Downloads
sk_SK: Na stiahnutie

en: Add New
sk_SK: Pridať nové

en: Add Download
sk_SK: Pridať na sťahovanie

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit Download
sk_SK: Upraviť sťahovanie

en: New Download
sk_SK: Nové sťahovanie

en: View Download
sk_SK: Zobraziť sťahovanie

en: Search Downloads
sk_SK: Vyhľadať na stiahnutie

en: No Downloads found
sk_SK: Nenašlo sa nič na stiahnutie

en: No Downloads found in trash
sk_SK: V koši sa nenašlo nič na stiahnutie

en: Parent Download
sk_SK: Nadradené sťahovanie

en: This is where you can create and manage downloads for your site.
sk_SK: Na tomto mieste môžete vytvárať a spravovať na stiahnutie pre túto stránku.

en: Download not found
sk_SK: Sťahovanie sa nenašlo

en: Download Category
sk_SK: Kategória sťahovania

en: Search Download Categories
sk_SK: Vyhľadať v kategórii sťahovania

en: All Download Categories
sk_SK: Všetky kategórie sťahovaní

en: Parent Download Category
sk_SK: Nadradená kategória sťahovania

en: Edit Download Category
sk_SK: Upraviť kategóriu sťahovania

en: Update Download Category
sk_SK: Aktualizovať kategóriu sťahovania

en: Add New Download Category
sk_SK: Pridať novú kategóriu na sťahnutie

en: New Download Category Name
sk_SK: Meno novej kategórie sťahovania

en: Download Tag
sk_SK: Značka pre sťahovanie

en: Search Download Tags
sk_SK: Vyhľadať v značkách sťahovania

en: All Download Tags
sk_SK: Všetky značky na sťahovanie

en: Parent Download Tag
sk_SK: Nadradená značka sťahovania

en: Edit Download Tag
sk_SK: Upraviť značku sťahovania

en: Update Download Tag
sk_SK: Aktualizovať značky sťahovania

en: Add New Download Tag
sk_SK: Pridať novú značku sťahovania

en: New Download Tag Name
sk_SK: Meno novej značky sťahovania

en: Docs
sk_SK: Dokumentácia

en: License successfully activated.
sk_SK: Licencia úspešne aktivovaná.

en: Display a list of your downloads.
sk_SK: Zobraziť zoznam na stiahnutie.

en: Downloads List
sk_SK: Zoznam na stiahnutie

en: Featured Downloads
sk_SK: Vybrané na stiahnutie

en: Limit
sk_SK: Obmedzenie

en: Output template
sk_SK: Zobraziť šablónu

en: Default template
sk_SK: Predvolená šablóna

en: Order by
sk_SK: Zoradiť podľa

en: Random
sk_SK: Náhodne

en: Date added
sk_SK: Dátum pridania

en: Date modified
sk_SK: Dátum úpravy

en: Order
sk_SK: Poradie

en: ASC
sk_SK: Vzostupne

en: DESC
sk_SK: Zostupne

en: Show only featured downloads
sk_SK: Zobraziť iba vybrané na stiahnutie

en: Show only members only downloads
sk_SK: Zobraziť na stiahnutie iba pre členov

en: 1 download | %d downloads
sk_SK[0]: 1 stiahnutie
sk_SK[1]: %d stiahnutia
sk_SK[2]: %d stiahnutí

en: Version %s
sk_SK: Verzia %s

en: Download File
sk_SK: Stiahnúť súbor

en: Download &ldquo;%s&rdquo;
sk_SK: Stiahnúť &ldquo;%s&rdquo;

en: Downloaded 1 time | Downloaded %d times
sk_SK[0]: Stiahnuté raz
sk_SK[1]: Stiahnuté %d razy
sk_SK[2]: Stiahnuté %d krát

[ctx: Drop file here *or* select file]
en: or
sk_SK: alebo
