Download Monitor - en to hu_HU translation catalogue (197 entries)

en: Select a category
hu_HU: Kategória választása

en: Download title
hu_HU: Letöltés elnevezése

en: Download updated.
hu_HU: Letöltés frissítve

en: Custom field updated.
hu_HU: Egyedi mező frissítve.

en: Custom field deleted.
hu_HU: Egyedi mező törölve.

en: Download restored to revision from %s
hu_HU: %s változatból a letöltés helyreállítva

en: Download published.
hu_HU: Letöltés közzétéve.

en: Download saved.
hu_HU: Letöltés elmentve.

en: Download submitted.
hu_HU: Letöltés elküldve

en: Download scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
hu_HU: <strong>%1$s</strong> letöltés ütemezve.

en: M j, Y @ G:i
hu_HU: Y-m-d  H:i

en: Download draft updated.
hu_HU: Letöltés vázlat frissítve.

en: Image
hu_HU: Kép

en: Title
hu_HU: Cím

en: File
hu_HU: Fájl

en: Version
hu_HU: verzió

en: Categories
hu_HU: Letöltési kategória

en: Tags
hu_HU: Letöltés címke

en: Download count
hu_HU: Letöltés számlálás

en: Featured
hu_HU: Kiemelt

en: Members only
hu_HU: Csak regisztrált felhasználóknak

en: Redirect only
hu_HU: Csak átirányítás

en: Date posted
hu_HU: Dátum elküldve

en: Yes
hu_HU: Igen

en: Featured download
hu_HU: Kiemelt letöltés

en: Redirect to file
hu_HU: Átirányítás fájlba

en: Popular Downloads
hu_HU: Népszerű letöltések

en: There are no stats available yet!
hu_HU: Még nem érhető el statisztikai adat.

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Browse for a file
hu_HU: Tallózás..

en: No files found
hu_HU: Nem található fájl

en: Insert Download
hu_HU: Letöltés beillesztése

en: Insert Shortcode
hu_HU: Rövidkód beillesztése

en: Quick-add download
hu_HU: Gyors letöltés hozzáadás

en: Error: File was not created.
hu_HU: Hiba: Nem hozható létre a fájl.

en: Download successfully created.
hu_HU: A letöltés sikeresen létrehozva.

en: Error: Download was not created.
hu_HU: Hiba: A letöltés nem hozható létre.

en: Choose a download
hu_HU: Válasszunk ki egy letöltést

en: Template
hu_HU: Sablonminta

en: Template Name
hu_HU: Sablonminta neve

en: Leaving this blank will use the default <code>content-download.php</code> template file. If you enter, for example, <code>image</code>, the <code>content-download-image.php</code> template will be used instead.
hu_HU: Alapértelmezetként hagyjuk üresen a <code>content-download.php</code> mintasablon fájl használatához. Amennyiben pl. az <code>image</code> kerül megadásra, akkor a <code>content-download-image.php</code> mintasablon fog helyette használatba kerülni.

en: Drop file here
hu_HU: Húzzuk ide a fájlt

en: Select File
hu_HU: Válasszunk egy fájlt

en: Enter URL manually
hu_HU: URL megadása kézzel

en: Download URL
hu_HU: Letöltési URL

en: Required URL
hu_HU: Kötelező URL

en: Download Title
hu_HU: Letöltés neve

en: Required title
hu_HU: Kötelező cím

en: Optional version number
hu_HU: Verziószám (opcionális)

en: Save Download
hu_HU: Letöltés mentése

en: Allowed Files
hu_HU: Engedélyezett fájlok

en: Please wait...
hu_HU: Kis türelmet kérünk...

en: Download Options
hu_HU: Letöltési lehetőségek

en: Downloadable Files/Versions
hu_HU: Letölthető fájlok/Verziók

en: Short Description
hu_HU: Rövid leírás

en: Mark this download as featured. Used by shortcodes and widgets.
hu_HU: Jelöljük meg ezt a letöltést kiemeltként. Rövidkódokhoz és widgethez használva.

en: Only logged in users will be able to access the file via a download link if this is enabled.
hu_HU: Csak bejelentkezett felhasználók kapcsolódhatnak a letöltési fájloh, amennyiben ez bekapcsolt állapotú.

en: Add file
hu_HU: Fájl hozzáadása

en: Close all
hu_HU: Összes bezárása

en: Expand all
hu_HU: Összes kinyitása

en: General
hu_HU: Általános

en: Default Template
hu_HU: Alapértelmezett mintasablon

en: Choose which template is used for <code>[download]</code> shortcodes by default (this can be overridden by the <code>format</code> argument).
hu_HU: Válasszuk ki, hogy az alapértelmezett <code>[download]</code> rövidkód esetén melyik mintasablon legyen az alapértelmezett (ez a <code>format</code> argumentummal felülírható).

en: Default - Title and count
hu_HU: Alapértelmezett - Cím és számláló

en: Button - CSS styled button showing title and count
hu_HU: Gomb - CSS-sel formázott gomb, amely mutatja a címet és a számlálót

en: Box - Box showing thumbnail, title, count, filename and filesize.
hu_HU: Doboz - A bélyegkép, cím, letöltés-szám, fájlnév és fájlméret doboz bemutatása

en: Filename - Filename and download count
hu_HU: Fájlnév - Fájlnév és letöltés-szám

en: Title - Shows download title only
hu_HU: Cím - Csak a letöltés címét mutassa

en: Version list - Lists all download versions in an unordered list
hu_HU: Változások listája - Valamennyi letöltési verzió mutatása egy rendezetlen listában

en: Custom template
hu_HU: Egyedi sablonminta

en: Custom Template
hu_HU: Egyedi sablonminta

en: Enable
hu_HU: Bekapcsol

en: If supported, <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead of PHP (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
hu_HU: Amennyiben az <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code> támogatott, a PHP letöltés helyett használhatjuk (szerverkövetelmény: <code>mod_xsendfile</code>).

en: Prevent hotlinking
hu_HU: Közvetlen elérés megakadályozása

en: If enabled, the download handler will check the PHP referer to see if it originated from your site and if not, redirect them to the homepage.
hu_HU: Amennyiben be van kapcsolva, a letöltés kiszolgálója ellenőrzi a PHP hivatkozást. Ha az nem az eredeti helyről származik, akkor a kezdőlapra lesz átirányítva.

en: Endpoint
hu_HU: Kimenet

en: download
hu_HU: letöltés

en: Download Endpoint
hu_HU: Letöltés kimeneti formátum

en: Define what endpoint should be used for download links. By default this will be <code>%s</code>.
hu_HU: Határozzuk meg, hogy milyen kimeneti formát szeretnénk használni a letöltési hivatkozáshoz. Alapértelmezettkén ez használjuk: <code>%s</code>.

en: Endpoint Value
hu_HU: Végső kimenet értéke

en: Define what unique value should be used on the end of your endpoint to identify the downloadable file. e.g. ID would give a link like <code>%s</code>
hu_HU: Határozzuk meg, hogy milyen egyedi értéket szeretnénk használni a letöltési hivatkozáshoz. Alapértelmezettkén ez használjuk: <code>%s</code>.

en: Download ID
hu_HU: Letöltés ID

en: Download slug
hu_HU: Letöltés slug

en: MD5 hashes
hu_HU: MD5 ellenőrzőszám

en: Generate MD5 hash for uploaded files
hu_HU: MD5 ellenőrzőszám létrehozása a feltöltött fájlok számára

en: SHA1 hashes
hu_HU: SHA1 ellenőrzőszám

en: Generate SHA1 hash for uploaded files
hu_HU: SHA1 ellenőrzőszám létrehozása a feltöltött fájlok számára

en: CRC32B hashes
hu_HU: CRC32B ellenőrzőszám

en: Generate CRC32B hash for uploaded files
hu_HU: CRC32B ellenőrzőszám létrehozása a feltöltött fájlok számára

en: Hashes can optionally be output via shortcodes, but may cause performance issues with large files.
hu_HU: Az ellenőrzőszámot opcionálisan a rövidkódokon keresztül is elő lehet állítani, de a hosszú fájlok teljesítményproblémákat is okozhatnak.

en: Logging
hu_HU: Naplózás

en: Download Log
hu_HU: Letöltési napló

en: Log download attempts, IP addresses and more.
hu_HU: Naplózzuk a letöltési próbálkozásokat, IP címeket és egyéb dolgokat.

en: Blacklist IPs
hu_HU: Feketelistás IP címek

en: Blacklist user agents
hu_HU: Feketelistás felhasználói ügynökök

en: List browser user agents to blacklist, 1 per line.
hu_HU: Lista a felhasználói ügynök feketelistához, soronként egy cím.

en: Logs
hu_HU: Napló

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Settings successfully saved
hu_HU: A beállítások sikeresen mentésre kerültek.

en: Save Changes
hu_HU: Módosítások mentlése

en: Download Logs
hu_HU: Letöltési napló

en: Export CSV
hu_HU: Exprt CSV formában

en: Delete Logs
hu_HU: Naplófájl törlése

en: Version ID
hu_HU: Verzió-ID

en: Filename
hu_HU: Fájlnév

en: User ID
hu_HU: Felhasználó ID

en: User Login
hu_HU: Bejelentkezés

en: User Email
hu_HU: Email

en: User IP
hu_HU: Felhasználó IP

en: User Agent
hu_HU: Felhasználói azonosító ügynök

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Download Complete
hu_HU: A letöltés befejeződött

en: %s ago
hu_HU: %s telt el a letöltés óta

en: Download #%d (no longer exists)
hu_HU: Letöltés #%d (már nem létezik)

en: Non-member
hu_HU: Nem regisztrált

en: User
hu_HU: Felhasználó

en: IP Address
hu_HU: IP cím

en: Any status
hu_HU: Minden állapot

en: Failed
hu_HU: Hibás

en: Redirected
hu_HU: Átirányított

en: Completed
hu_HU: Komplett

en: Show all dates
hu_HU: Összes dátum mutatása

en: 25 per page
hu_HU: 25/oldal

en: 50 per page
hu_HU: 50/oldal

en: 100 per page
hu_HU: 100/oldal

en: 200 per page
hu_HU: 200/oldal

en: Show All
hu_HU: Összes mutatása

en: Filter
hu_HU: Szűrés

en: Remove
hu_HU: Eltávolítás

en: Click to toggle
hu_HU: Összezárás

en: Version <span class="version">%s</span> (%s)
hu_HU: <span class="version">%s</span> (%s) verzió

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
hu_HU[0]: Letöltve %s alkalommal
hu_HU[1]: Letöltve %s alkalommal

en: File URL(s)
hu_HU: Fájl URL cím(ek)

en: Enter one file path/URL per line - multiple files will be used as mirrors (chosen at random).
hu_HU: Soronként egy fájl elérési utat/URL címet adjunk meg - a többes fájlok tükrözéshez kerülnek használatra (a választás véletlenszerű).

en: Upload file
hu_HU: Fájlfeltöltés

en: Choose a file
hu_HU: Válasszunk egy fájlt

en: Insert file URL
hu_HU: Fájl URL címének beillesztése

en: Browse for file
hu_HU: Tallózás

en: File Date
hu_HU: Fájl dátuma

en: h
hu_HU: ó

en: m
hu_HU: p

en: Password Required
hu_HU: Jelszó kötelező

en: Download does not exist.
hu_HU: Nem létező letöltés.

en: Go to homepage &rarr;
hu_HU: Kezdőlap &rarr;

en: Download Error
hu_HU: Letöltési hiba

en: No file paths defined.
hu_HU: Nincs megadva a fájl elérési útvonala

en: Redirected to file
hu_HU: Átirányítás a fájlhoz

en: Redirected to remote file.
hu_HU: Átirányítás a távoli fájlhoz

en: File not found.
hu_HU: Nem található a fájl

en: All Downloads
hu_HU: Összes letöltés

en: Downloads
hu_HU: Letöltés

en: Add New
hu_HU: Új létrehozása

en: Add Download
hu_HU: Letöltés hozzáadása

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit Download
hu_HU: Letöltés szerkesztése

en: New Download
hu_HU: Új letöltés

en: View Download
hu_HU: Letöltés megtekintése

en: Search Downloads
hu_HU: Letöltés keresése

en: No Downloads found
hu_HU: Nem található letöltés

en: No Downloads found in trash
hu_HU: Nem található letöltés a lomtárban

en: Parent Download
hu_HU: Letöltés szülő

en: This is where you can create and manage downloads for your site.
hu_HU: Ez az a rész, ahol a honlapunkhoz létrehozhatunk és kezelhetünk letöltéseket.

en: Download not found
hu_HU: Nem található a letöltés

en: Download Category
hu_HU: Letöltési kategória

en: Search Download Categories
hu_HU: Keresés a letöltési kategóriákban

en: All Download Categories
hu_HU: Összes letöltési kategória

en: Parent Download Category
hu_HU: Szülő letöltési kategória

en: Edit Download Category
hu_HU: Letöltési kategória szerkesztés

en: Update Download Category
hu_HU: Letöltési kategória frissítés

en: Add New Download Category
hu_HU: Új letöltési kategória

en: New Download Category Name
hu_HU: Új letöltési kategória neve

en: Download Tag
hu_HU: Letöltés címke

en: Search Download Tags
hu_HU: Keresés a letöltési címkék között

en: All Download Tags
hu_HU: Összes letöltés-címke

en: Parent Download Tag
hu_HU: Szülő letöltési címke

en: Edit Download Tag
hu_HU: Letöltési címke szerkesztése

en: Update Download Tag
hu_HU: Letöltési címke frissítése

en: Add New Download Tag
hu_HU: Új letöltési címke

en: New Download Tag Name
hu_HU: Új letöltési címke neve:

en: Docs
hu_HU: Dokumentum

en: Display a list of your downloads.
hu_HU: Jelenítsük meg a letöltéseink listáját.

en: Downloads List
hu_HU: Letöltési lista

en: Featured Downloads
hu_HU: Kiemelt letöltések

en: Default template
hu_HU: Alapértelmezett sablonminta

en: Random
hu_HU: Véletlenszerűen

en: Date added
hu_HU: Hozzáadás dátuma

en: Date modified
hu_HU: Dátum módosítva

en: Show only featured downloads
hu_HU: Csak a kiemelt letöltések mutatása

en: Show only members only downloads
hu_HU: Csak a regisztráltaknak szóló letöltés mutatása

en: 1 download | %d downloads
hu_HU[0]: 1 letöltés
hu_HU[1]: %d letöltés

en: Version %s
hu_HU: %s verzió

en: Download File
hu_HU: Letöltés fájl

en: Download &ldquo;%s&rdquo;
hu_HU: Letöltés &ldquo;%s&rdquo;

en: Downloaded 1 time | Downloaded %d times
hu_HU[0]: Letöltve 1 alkalommal
hu_HU[1]: Letöltve %d alkalommal

note: Description of the plugin/theme
en: A full solution for managing downloadable files, monitoring downloads and outputting download links and file information on your WordPress powered site.
hu_HU: Teljes megoldás a letölthető fájlok kezeléséhez, a letöltések folyamatos ellenőrzése, letöltési hivatkozások és ~ fájlinformációk a WordPress alapú honlapokhoz.

[ctx: Drop file here *or* select file]
en: or
hu_HU: vagy
